Kiemelt hírünk

2016. 10. 10. - hétfő

Megújult iskolánk honlapja - Elkészült új honlapunk, ami reszponzív is: mobilon és táblagépen is kényelmesen használható. A...

Beíratás 2020/2021. tanévre - időpont kérése

Tisztelt Szülő/Törvényes Képviselő!

A 2020/21. tanítási évre történő általános iskolai beíratást április 28-tól lehet elvégezni. 

A veszélyhelyzetre való tekintettel kérjük, hogy gyermeke általános iskolai beíratását lehetőség szerint online módon intézze a KRÉTA rendszer e-Ügyintézési felületén keresztül, amelyet a https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap elérhetőségen talál meg. 

 

Iskolánkban a 2020/21. tanévre jelentkezések személyes benyújtására 2020. április 28 – május 10. között telefonon, vagy e-mailben egyeztetett időpontban kerülhet sor. Időpontot a 73/350-044 telefonszámon, vagy iskola.sapati[at]gmail[dot]com kérhet.

 

Amennyiben Ön a lakóhelyétől (állandó lakcím) eltérő tartózkodási helye szerinti körzetes általános iskolába kívánja beíratni a gyermekét, kérem, hogy vegye fel a kapcsolatot a fenti elérhetőségeken az intézménnyel.

 

Köszönettel: Keszegné Molnár Szilvia