Kiemelt hírünk

2016. 10. 10. - hétfő

Megújult iskolánk honlapja - Beíratkozás a 2023/24-es tanévre - a HÍREK menüben Elkészült új honlapunk, ami reszponzív is:...

Kodály műveltségi vetélkedő

Gratulálunk!

"A Magyar Zene és Művészeti Iskolák Szövetségének Baranya megyei tagszervezete 2017. március 6-án Kodály Zoltán halálának 50. évfordulóján a művészeti iskolák vonzáskörzetébe tartozó általános iskolás tanulók számára műveltségi versenyeket rendezett. A megye művészeti iskoláiban egyszerre zajló versenyekkel hívták fel a figyelmet a Kodály évhez kapcsolódóan a világhírű zenepedagógus életútjára, műveire. Fontosnak tartják, hogy Kodály Zoltán pedagógiai örökségét tovább vigyék, hogy zenepedagógiai világnagyságát minél szélesebb körben a tanulóifjúsággal megismertessék." 
Deichler András a Szigetvári Weiner Leó AMI intézményvezetője. 

A vetélkedőn iskolánk csapata I. helyezést ért el, a csapat tagjai Kőhegyi Nikolett, Neményi Kristóf és Kecsumber Lajos 7. osztályos tanulók, felkészítő tanár Biró Lászlóné